O našem e-shopu

Dobrý den,

naše vlastní zkušenost s veganstvím nás dovedla až k dánské společnosti Biosym, která už po mnoho let nabízí kvalitní doplňky stravy pro celou rodinu.

A jsme rádi, že Vám nyní můžeme nabídnout veganskou řadu výrobků této společnosti.

Chtěli bychom zdůraznit, že veganské doplňky stravy jsou určené nejen pro vegany. Jsou vhodné pro každý věk, pro každou situaci, jen neobsahují žádné složky živočišného původu.

V rodinách, kde najdeme pospolu jak vegany / vegetariány, tak členy rodiny s běžnými stravovacími zvyklostmi, už tak nemusíte mít několik různých doplňků stravy. Celá rodina může užívat jednoduše ty veganské. Užitek přinesou všem.

Z nabízených výrobků Vás rozhodně musíme upozornit na řadu multivitamínů, takovou naši "trojici oblíbených". Jde o multivitamíny OmniVegan Multi, které obsahují 28 vitamínů, minerálů, antioxidantů a dalších živin. A o další dva výrobky se širokospektrálním složením: OmniGravid (před/během/po těhotenství) a OmniMINI Multi pro děti od 3 let.

Doufáme, že na našem e-shopu najdete, co hledáte, nebo byste si přáli vyzkoušet. A budete s nimi spokojení, stejně jako jsme i my.

Myslíme i na přírodu, proto Vám vše, co si vyberete, zašleme v ECO obálkách. Ty jsou vyrobené ze dvou vrstev papíru, mezi kterými je výplň z kartonové střiže.


Užívejte svých dní ve zdraví!
Jana